Financovanie

Financovanie

Financovanie technológií je v súčasnosti preferovaná forma obstarávania investícií v mnohých spoločnostiach. Prostredníctvom externého financovania šetríte svoje likvidné prostriedky a neviažete svoj prevádzkový kapitál.

Poskytujeme rýchle a dostupné spôsoby financovania z budúcich úspor našich produktov.

Poskytnuté financovanie umožňuje zrýchlené odpisovanie majetku a časť úroku si môžete dať do nákladov, čím si znížite svoj daňový základ.

Malé investície prefinancujeme prostredníctvom popredných finančných inštitúcií tak, že výška splátky bude rovná alebo menšia ako mesačná úspora našich regulátorov.

Veľké investície financujeme prostredníctvom súkromného kapitálu, alebo prostredníctvom kombinácie banky a súkromného kapitálu.

Súkromné spoločnosti, ale aj verejné inštitúcie môžu naše produkty financovať aj z európskych zdrojov. Pomôžeme vám získať výhodné financovanie z Európskej banky pre obnovu a rozvoj (EBRD), z Rozvojovej banky Rady Európy (CEB), alebo z Európskej investičnej banky (EIB)

Ponúkame:

  • KOMFORT – všetku komunikáciu s tretími osobami zabezpečíme za vás
  • FINANCOVANIE NA MIERU – výšku splátok a ich trvanie nastavíme podľa potrieb klienta tak, aby boli splácané z úspor
  • KOMPLEXNOSŤ – k financovaniu Vám zabezpečíme aj poistenie
  • PROFESIONALITA & ODBORNOSŤ – poskytneme Vám poradenstvo, nadštandardný servis a individuálny prístup počas celého trvania zmluvy o financovaní
  • FLEXIBILITA & INOVATÍVNOSŤ – ponuku financovania prispôsobíme Vašim potrebám